facebook

rss

twiter

anasayfa

Anasayfa

hakkymyzda

Hakkımızda

bazalt tasy

Bazalt Taşı

kum ve cakyl

Kum ve Çakıl

Galeri

Galerimiz

iletisim

İletişim

HAKKIMIZDA
1992 yılında madençilik sektöründe yerini alan BAYSAN MADENCİLİK şirketimiz ,2007 Yılında BAYSAN KAPİTONE'de olarak faaliyetlerine daha da güçlenerek devam etmiş ve 2009 Yılında İnşaat Sektörğnde BAYTUĞ İNSAAT Olarak’ta Yerini Alarak bugünlere gelmiştir. Üretmiş olduğumuz Kum , Bazalt Taşı , Limra Taşı , Kayrak Taşı Tekstil Ürünleri Olarak piyasada kalite ve güveni sağlayarak Madencilik , İnşaat , Tekstil ve Dekoratif sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir. Hedefimiz; son yeniliklerin ışığında, kaliteli ürün anlayışı ve üst düzey müşteri memnuniyeti ile sektörünede zirvede olmaktır.BAYSAN MADENCİLİK BAZALT TAŞI İMALATI ile son oluşumu itibari ile genç bir ekip olmasına rağmen kurucuları ve çalışanları ile birlikte 1992 yılından bugüne kadar sektörlerinde Deyer Katmaya Devam Etmektedir. Sunmuş olduğu çözümler ve ürün kalitesi ile sektörde önemli bir yer edinmiştir. Ürün kalitesi konusunda sektörünün devleri ile zirveyi paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız. "Kurumsallık çerçevesi içerisinde, standart kalite koşullarından ödün vermeden ve kalıplaşmış düşüncelerden uzak; tamamen müşteri odaklı kalıcı çözümler üretmek ve müşterilerimizle birlikte büyümek" en önemli ilkelerimiz arasındadır. Azmimiz ve kalitemizden ödün vermeyen kararlı duruşumuz ile müşterilerimize sürekli "en iyiyi" sunmaya devam edeceğiz

"Rekabetin üst seviyelerde, karlılığın ise en alt seviyelerde olduğu, şirketlerin müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığı ve pazarın her geçen gün daraldığı bir ortamda şirketinizle ilgili her şeyi net görebilmek , iş gücünden tasarruf etmek, kişilere bağımlı olmadan  daha düzenli, verimli, ölçülebilir ve ölçeklenebilir verilerin analiz edilmesini sağlamak ve geleceğe dönük öngörülerin  bize ışık tutmasını sağlamak ancak Çaışmak ile mümkündür. Burada bize düşen görev ise  müşterilerimize yol göstermek ve müşterilerimizin bu  olanaklardan fayda elde etmelerini sağlamaktır.".

hakkymyzda

"Kalıcılığın sağlanabilmesi ancak hizmetle sağlanır..."

BİZKİMİZ
BAYSAN MADENCİLİK sektöründe yıllarca tecrübe edinmiş, teknolojinin günümüzdeki önemini bilen, yeniliklere açık, MADENCİLİK sektörüne hizmet etmeyi benimsemiş, genç ve dinamik bir kadroyuz.

MİSYONUMUZ
   Müşteri memnuniyetini benimseyerek geliştirdiğimiz her türlü ürün ve vermiş olduğumuz kaliteli hizmetin daha sonraki bütün işlerimiz için referans olmasını ve bize ışık tutmasını sağlamaktır.

Değerlerİmİz
* Mutlu çalışanlarla %100 müşteri memnuniyeti
* Şeffaf ve dürüst ticaret
* Yenilikçi, gelişimci ve çözüm odaklı iş anlayışı
* Tam donanımlı, profesyonel ve teknolojiyi takip eden ekip ile hizmet
* Doğru sektör analizi ve ideal çözümler üretmek
* Güleryüzlü ve samimi yaklaşım

Bazalt Taşı                                                Kum ve Çakıl

* Bazalt Cilalı Plak

* Bazalt Plaka

* Bazalt Bordur

* Bazalt Küp

* Bazalt Oluk

* Bazalt Duvar Taşı

* Kum

* Elekli Kum

* Mil Kum

* Çakıl
 

markatescil 2011 www.baysanmadencilik.com  Bütün hakları saklıdır.

info@baysanmadencilik.com

www.webtassarim.com